Witaj na stronie Mobilnego Gabinetu Rehabilitacji i Masażu w Krapkowicach

W trosce o wygodę i komfort klientów, gabinetem Firmy jest Państwa mieszkanie. Mobilny gabinet posiada kompleksowy przenośny sprzęt do fizykoterapii, dzięki któremu zgodnie z najwyższymi standardami usługi elektroterapeutyczne mogą być świadczone u Państwa w warunkach domowych. Posiadam również odpowiedni sprzęt do ćwiczeń i mobilizacji kręgosłupa.

Kwalifikacje nabyte podczas 5-letnich studiów stacjonarnych na Politechnice Opolskiej oraz zdobyte doświadczenie w pracy w gabinetach fizjoterapeutycznych, pozwalają na odpowiedni dobór metod,
by nieść Państwu pomoc w potrzebie. Przy sprzężeniu kilku metod fizjoterapeutycznych efekt terapii
jest szybciej i bardziej widoczny. 

 

 

Profil osobisty

Łukasz Dąbrowski

W 2012 roku ukończyłem studia magisterskie (z wyróżnieniem) na Politechnice Opolskiej na kierunku fizjoterapii. W 2013 roku otrzymałem certyfikat z kursu Kinesiology Taping. Obecnie jestem w trakcie specjalistycznego kursu z terapii manualnej, ukończyłem już dwa moduły. Od 2014 - 2016 pracowałem jako fizjoterapeuta w Centrum Aktywizacji i Wsparcia Fizycznego dla Dzieci, Młodzieży i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych przy Gminnym Ośrodku Zdrowia w Gogolinie, oraz dodatkowo w Hotelu Arkas w Prószkowie w strefie Wellness & SPA. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi w gimnastyce korekcyjnej, jak i z dorosłymi w rehabilitacji ruchowej. Wykonuję różnego rodzaju masaże, między innymi: masaż leczniczy, relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, czy bańką chińską.
Prowadziłem zajęcia w wodzie z dziećmi z wadami postawy i osobami niepełnosprawnymi na basenie
w Gogolinie, oraz gimnastykę rehabilitacyjną z pacjentami ortopedycznymi w wodzie w Korfantowie.
Przeszedłem zawodowy staż pod okiem specjalisty fizjoterapii w Opolskim Centrum Rehabilitacji
w Korfantowie, poznając specyfikację diagnozowania i wyboru metod terapii u pacjentów
po endoprotezoplastyce stawu biodrowego i udarach mózgu. Prowadziłem zajęcia ruchowe z treningu funkcjonalnego oraz grupę Pilates. Nieustannie uaktualniam swoją wiedzę o nowinki i alternatywne metody fizjoterapii oraz różne techniki masażu.
Interesuję się sportem i rekreacją, w wolnym czasie lubię saunować, wspinać się po górach, jeździć
na rolkach/łyżwach, pływać, biegać oraz grać w bilard i bowling z przyjaciółmi.
Zawód fizjoterapeuty to moja pasja – lubię pomagać i dawać ludziom uśmiech.